Bolí to?

14. února 2015 v 22:21
Ten film mě celou rozlítostnil. Nevím, proč jsem dnes zvolila něco tak sentimentálního, pochybuji, že tohle vše má na svědomí ten pitomej svátek.

Hledat štěstí, čekat na štěstí. Dá se na ně čekat v místech, jako je tohle? A co vůbec to štěstí je? Co znamená štěstí pro někoho, jako jsem já? Vzbuzovat lidech zvláštní pocity, možná zamilovanost a následně si uvědomovat, že nic necítím? Proč se vše točí kolem lásky? Copak všichni tady, celej svět, celá naše existence v hloubi svých nicotných duší neprahne po ničem jiném, než po lásce? Tak zbytečné! A přitom ta prázdota zející uvnitř mě doslova křičí, prosí. Ale marně. Ani já už hledat neumím. Kam se to vše podělo?

Marně se snažím udržet obraz toho všeho ve své mysli déle než pár vteřin. Nehnusí se mi. Jen mě nebaví. Nic mě nebaví. Nevím, co mám dělat. Potřebuji pořádnej kopanec do života. Lék na všechnu tu bolest. Nechutnou, neutichající bolest, jež bere vše, co se jí postaví do cesty. Ničí. Ničí mě a všechny kolem. Nejsem to já - to ta bolest!

Pořád tam stojí a zřejmě si připadá velmi důležitý. I já o tom byla doposud přesvědčena. Měla jsem za to, že to on je klíčem k tomu všemu. Ale dnes pochybuji, možná hledám na špatných místech. Možná se jen ztrácím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama